Plasik Kelepçe

ATS Eko Özel Plastik Kelepçe sistemlerini daha iyi anlayabilmek için detaylar içeren Teknik Bilgi Sayfasıdır. Plastik kelepçelerimiz hakkında daha detaylı bilgi için aramanızı bekleriz.

Plastik Kelepçe Teknik Bilgiler

Mini Plastik Kelepçe, Standart Plastik Kelepçe, Endüstriyel Plastik Kelepçe, Opsiyonel Yanmaz Plastik Kelepçe ve Opsiyonel Ekstra UV Dayanıklı Plastik Kelepçe Ürünleri Mevcuttur.

"Plastik Kelepçe Kablo Bağı"

Mini Plastik Kelepçe Standart Plastik Kelepçe Endüstriyel Plastik Kelepçe
  Yanmaz Alev Almaz  Plastik Kelepçe  

 


ATS Global Plastik Kelepçe Sistemleri

Teknik Standart olarak ATS Eko Plastik Kelepçe ürünlerimizin tamamı iç ve dış ortamlarda kullanılmaya uygundur. Özel hammadde ile üretilen plastik kelepçelerimiz dayanıklılığa ve uzun vadeli kullanıma uygun olarak imalatı gerçekleştirilmiştir. Uzun AR-Ge çalışmaları ve Piyasa araştırmalar neticesinde elde edilen doneler ile plastik kelepçe, cırt kelepçe, cırt cırt veya kablo bağı adı altında bilinen ürünlerde UV ( Güneş Işını ) ye veya soğuk hava şartlarına maruz kaldıklarında naylonun gevrediğini ve kopmalar yaşandığı tespit edilmiştir. Ayrıyetten hassas kablolarda bu tarz klasik cırt plastik kelepçeler kullanıldığında zaman ile kesilmeler, ezilmeler yaşanarak ikinci hatta bir çok iş ortamlarında üçüncü kez onarım için servislerin gerektiği, işletmelere ek maliyet getirdiği görülmektedir.

ATS Eko Plastik Kelepçe ürünleri iki yıl boyunca UV ışınlarına ve uzun zaman dış ortamlarda soğuk havaya maruz kalsa bile özel hammaddesinden dolayı dayanıklılığını korur.